Общински съвет

  • 33. ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ
    • 101. Веска Стоянова Алексова
    • 102. Христо Йорданов Кузов
    • 103. Анна Малинова Боянова
    • 104. Мариола Миткова Попова
    • 105. Реми Георгиев Иванов
    • 106. Калин Георгиев Александров
    • 107. Ивета Тодорова Николова
    • 108. Рилка Иванова Йорданова
    • 109. Славка Викторова Цветкова
    • 110. Сийка Гавраилова Денкова
  • 34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 101. Лъчезар Борисов Лазов
    • 102. Десислава Николаева Димитрова
    • 103. Галина Богданова Мирчева
    • 104. Ралина Бориславова Стефанова
    • 105. Мартин Ивов Миленов
    • 106. Евгени Димитров Георгиев
  • 35. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
    • 101. Росен Славчов Огнянов
    • 102. Янка Миланова Хранова
    • 103. Катя Иванова Йорданова
    • 104. Добринка Георгиева Дойчева
    • 105. Борислав Григоров Стоянов
    • 106. Симона Борисова Борисова
    • 107. Цана Ангелова Сандова
    • 108. Снежана Йорданова Илиева
    • 109. Даниела Борисова Дойчева
  • 43. ПП ГЕРБ
    • 101. Лина Петрова Симеонова
    • 102. Богиня Йосифова Рабакова
    • 103. Асен Бориславов Манчев
    • 104. Натали Станиславова Кирилова
    • 105. Снежана Любомирова Лазарова
    • 106. Димитър Николов Митков
    • 107. Виолета Иванова Младенова
    • 108. Веселин Николов Крумов
    • 109. Димитър Василев Димитров
    • 110. Соня Миткова Славова
    • 111. Ана Георгиева Гигова
    • 112. Богомил Кирилов Савов
    • 113. Василка Евлогиева Стоичкова
  • 51. ВОЛЯ
    • 101. Виолета Василева Асенова
  • 55. Движение за права и свободи – ДПС
    • 101. Гергана Станкова Василева
  • 66. „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 101. Антони Иванов Георгиев
    • 102. Емил Методиев Крумов
    • 103. Мирослав Богданов Василев
    • 104. Бончо Любомиров Колев
  • 68. Местна коалиция БСП ЗА БЪЛГАРИЯ (АБВ)
    • 101. Венета Симеонова Петрова
    • 102. Иван Методиев Тинков
    • 103. Иванка Малинова Евтимова
    • 104. Евелина Серьожева Петрова-Антова
    • 105. Маек Спасов Георгиев
    • 106. Радослав Райчов Симов
    • 107. Георги Григоров Модев
    • 108. Гоце Крумов Атанасов
    • 109. Христина Василева Младенова
    • 110. Радостина Робертинова Алексиева
    • 111. Офелия Борисова Арсова
    • 112. Ваньо Добринов Колев
    • 113. Юлия Георгиева Милева

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 94-МИ / 04.11.2019

    относно: Съхранение, архивиране на изборни книжа и материали от произведени избори за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г.

  • № 93-МИ / 01.11.2019

    относно: Поправка на явна техническа грешка в решения № 90-МИ/28.10.2019 г., № 91-МИ/28.10.2019 г. и 92-МИ/ 28.10.2019 г. на ОИК-Брезник

  • № 92-МИ / 28.10.2019

    относно: Избиране на общински съветници в община Брезник, област Перник.

всички решения