Общинска избирателна комисия Брезник
РЕШЕНИЕ
№ 107-МИ
Брезник, 30.10.2023
ОТНОСНО: ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Брой мандати за общински съветници
тринадесет 13
(с думи) (с цифри)
Днес, 30.10.2023 г. , в 11:10 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК
Р Е Ш И :
(с думи) (с цифри)
ІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:
тринадесет 13
(с думи) (с цифри)
III. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:
№ в бюле-тината |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
БРОЙ МАНДАТИ с думи с цифри |
1 |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
ДВА 2 |
2 |
ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ |
ДВА 2 |
7 |
ПП ГЕРБ |
ТРИ 3 |
24 |
КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ |
ТРИ 3 |
37 |
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ |
ТРИ 3 |
№ в бюле-тина-та |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
№ в под-режда-нето |
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
№ на спи-сък |
Брой предпо-читания |
1. |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
1 |
Венета Симеонова Петрова |
А |
117 |
2 |
Ваньо Добринов Колев |
А |
92 |
||
3 |
Мая Петрова Младенова |
А |
22 |
||
4 |
Радослав Цветанов Цветанов |
А |
22 |
||
5 |
Верчо Никифоров Виденов |
Б |
2 |
||
6 |
Анна Стефанова Огнянова |
Б |
2 |
||
7 |
Безцена Александрова Асенова |
Б |
6 |
||
8 |
Борис Първанов Стоянов |
Б |
2 |
||
9 |
Виолета Михайлова Петрова |
Б |
2 |
||
10 |
Емилия Цанкова Иванчева |
Б |
4 |
||
11 |
Гоце Крумов Атанасов |
Б |
1 |
||
12 |
Офелия Борисова Арсова |
Б |
0 |
||
13 |
Борис Георгиев Борисов |
Б |
11 |
||
2. |
ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ |
1 |
Веска Стоянова Алексова |
А |
73 |
2 |
Светозар Николов Найденов |
А |
59 |
||
3 |
Стефан Руменов Исаков |
А |
37 |
||
4 |
Галина Илиева Димитрова |
А |
25 |
||
5 |
Анна Малинова Боянова |
А |
18 |
||
6 |
Христо Йорданов Кузов |
Б |
8 |
||
7 |
Стоил Кирилов Йорданов |
Б |
2 |
||
8 |
Зарка Георгиева Алексова |
Б |
5 |
||
9 |
Георги Иванов Костов |
Б |
8 |
||
10 |
Калин Георгиев Александров |
Б |
2 |
||
11 |
Методи Александров Томов |
Б |
7 |
||
12 |
Ваня Николова Иванова |
Б |
0 |
||
7 |
ПП ГЕРБ |
1 |
Лина Петрова Симеонова |
А |
189 |
2 |
Веселин Николов Крумов |
А |
94 |
||
3 |
Емилия Емилова Димитрова-Свиленова |
А |
40 |
||
4 |
Богиня Йосифова Рабакова |
А |
38 |
||
5 |
Венцислав Олегов Велинов |
Б |
25 |
||
6 |
Ася Венциславова Иванова |
Б |
12 |
||
7 |
Богомил Кирилов Савов |
Б |
6 |
||
8 |
Вероника Николова Свиленова-Миткова |
Б |
11 |
||
9 |
Асен Иванов Асенов |
Б |
12 |
||
10 |
Димитър Василев Димитров |
Б |
1 |
||
12 |
БЪЛГАРСКИ ГЛАСЪ |
1 |
Виолета Иванова Младенова |
А |
85 |
2 |
Мирослав Стефанов Стаменов |
А |
54 (26) |
||
3 |
Лъчезар Борисов Лазов |
А |
18 |
||
14 |
Граждани за Общината |
1 |
Боряна Бойчева Цветкова |
А |
33 |
2 |
Венера Петрова Никодимова |
А |
21 |
||
3 |
Георги Маеков Спасов |
А |
20 |
||
4 |
Сашка Борисова Велинова |
Б |
5 |
||
16 |
ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ |
1 |
Константин Димитров Драгомиров |
А |
64 |
2 |
Румяна Стоилова Найденова |
А |
35 |
||
3 |
Снежана Малинова Атанасова |
А |
19 |
||
4 |
Кристиян Емилов Станимиров |
А |
11 |
||
5 |
Снежана Ценкова Мутафчийска |
Б |
9 |
||
6 |
Асен Трайков Асенов |
Б |
5 |
||
7 |
Гергана Красимирова Ангелова |
Б |
7 |
||
8 |
Ася Георгиева Петрова |
Б |
0 |
||
21 |
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД |
1 |
Иван Стефанов Григоров |
А |
31 |
2 |
Мирослав Мирославов Петров |
А |
12 |
||
24 |
КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ |
1 |
Иван Методиев Тинков |
А |
215 |
2 |
Венцислав Валериев Митков |
А |
56 |
||
3 |
Радостина Робертинова Алексиева |
А |
29 |
||
4 |
Десислава Михайлова Александрова |
Б |
13 |
||
5 |
Радостина Георгиева Костова |
Б |
15 |
||
6 |
Леонид Руменов Тодоракиев |
Б |
20 |
||
7 |
Иван Стефанов Боянов |
Б |
2 |
||
8 |
Емил Красимиров Георгиев |
Б |
5 |
||
9 |
Румен Асенов Евтимов |
Б |
1 |
||
10 |
Пламена Стоянова Стоянова |
Б |
6 |
||
11 |
Борис Николов Борисов |
Б |
3 |
||
37 |
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРА– ТИЧЕСКА ПАРТИЯ |
1 |
Росен Славчов Огнянов |
А |
383 |
2 |
Янка Миланова Хранова |
Б |
25 |
||
3 |
Катя Иванова Йорданова |
Б |
17 |
||
4 |
Симона Борисова Богданова |
Б |
12 |
||
5 |
Елизабет Василева Атанасова |
Б |
19 |
||
6 |
Борислав Григоров Стоянов |
Б |
14 |
||
7 |
Добринка Георгиева Дойчева |
Б |
6 |
||
8 |
Даниела Борисова Дойчева |
Б |
3 |
||
9 |
Йосиф Василев Йосков |
Б |
12 |
||
42 |
ВЪЗРАЖДАНЕ |
1 |
Анатолий Асенов Теофилов |
А |
76 |
2 |
Мария Каменова Кирилова |
А |
8 |
||
54 |
ПП Движение Напред България |
1 |
Светлин Симеонов Свиленов |
А |
99 |
2 |
Георги Стоилчев Георгиев |
А |
41 |
||
3 |
Николай Стефанов Христов |
А |
25 |
||
4 |
Снежана Любомирова Лазарова |
А |
17 |
||
5 |
Николина Петрова Николова |
Б |
5 |
||
68 |
ЗЕЛЕНИТЕ (Движение за права и свободи) |
1 |
Пламен Димитров Янков |
А |
52 |
(Броят на действителните бюлетини за партията/коалицията/местната коалиция, в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференциите) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 ИК.
Имена на общинските съветници |
Партия/коалиция/местна коалиция/независим |
ЕГН/ЛН |
1. Ваньо Добринов Колев |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
|
2. Венета Симеонова Петрова |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
|
3. Венцислав Валериев Митков |
КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ |
|
4. Веселин Николов Крумов |
ПП ГЕРБ |
|
5. Веска Стоянова Алексова |
ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ |
|
6. Емилия Емилова Димитрова-Свиленова |
ПП ГЕРБ |
|
7. Иван Методиев Тинков |
КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ |
|
8. Катя Иванова Йорданова |
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРА-ТИЧЕСКА ПАРТИЯ |
|
9. Лина Петрова Симеонова |
ПП ГЕРБ |
|
10. Радостина Робертинова Алексиева |
КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ |
|
11. Росен Славчов Огнянов |
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРА-ТИЧЕСКА ПАРТИЯ |
|
12. Светозар Николов Найденов |
ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ |
|
13. Янка Миланова Хранова |
БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРА-ТИЧЕСКА ПАРТИЯ |
|
(Имената на избраните общински съветници се подреждат по азбучен ред.)
Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения:
НЯМА
Председател: Светлана Кирилова Петкова
Зам. председател: Антоанета Николова Методиева
Зам. председател: Мария Владимирова Русева
Секретар: Гинка Симова Мирчева-Теофилова
За секретар: Алекса Ивова Секиранова
За секретар: Ангелина Борисова Георгиева-Колева
За секретар: Ваня Филипова Любомирова
За секретар: Иван Иванов Петров
За секретар: Марина Захариева Тенева-Дамянова
За секретар: Павлина Йорданова Соколова
За секретар: Павлина Маринова Иванова
* Публикувано на 30.10.2023 в 13:08 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО КОШАРЕВО
относно: Неправилно попълване на протоколите и отчитане на изборните резултати в СИК № 140800012.
относно: Закриване на подвижна секционна избирателна комисия с № 140800018 в община Брезник